تمام بیمارانی که نیاز به جراحی پا و مچ پا دارند نیاز است تا مدارک ذیل را بر حسب ضرورت تهیه کنند و روز قبل از عمل با این مدارک جهت بستری مراجعه نمایند :

 

  • فرم بستری

در کلینیک  بعد از اینکه تصمیم به عمل گرفته شد فرم بستری به شما داده خواهد شد که در آن ( بیمارستان موردنظر، تشخیص، مشکلات مشخص شده و نوع عمل موردنیاز )   ثبت می شود.در این فرم باید تمام بیماریهای قبلی ، حساسیت های غذایی و دارویی و سابقه قبلی اعمال جراحی ذکر شود.

 

  • مشاوره بیهوشی 

تمام بیماران در هر سنی نیاز است که برگه مشاوره بیهوشی همراه داشته باشند . برای این منظور هنگامیکه نوع عمل در کلینیک مشخص شد فرم ارجاع به متخصص بیهوشی به بیمار داده می شود و با توجه به ثبت اطلاعات بیماری فعلی و کلیه بیماریهای قبلی در فرم بستری حتما این فرم را هنگام مراجعه به متخصص بیهوشی همراه داشته باشید.

 

  • مشاوره قلب

در صورت وجود سابقه بیماری قلبی و یا مصرف داروهای قلبی و یا سن بالای 40 سال بهتر است در مورد عمل با متخصص قلب هم مشورت کرده و توصیه های کتبی متخصص قلب هم ضمیمه 

پرونده شود .

 

  • آزمایشات

در روز ویزیت آزمایش های لازم انجام شود . آزمایشاتی که در سه ماه اخیر گرفته شده ، قابل قبول می باشد .

 

  • رادیوگرافی 

تمام اقدامات تصویربرداری  شامل رادیوگرافی ، MRI ، CT Scan ، نوارعصب و هر چیزی که در روز ویزیت و تشخیص بیماری استفاده شده است باید هنگام تشکیل پرونده به همراه داشته باشند.

 

  •   تعیین تاریخ عمل

با در دست داشتن برگه بستری ، در یکی از روزهای هفته بین ساعت 8 الی 12 صبح به بیمارستان امام رضا ، ساختمان جدید شماره 2 طبقه 4 ، بخش ارتوپدی 2 مراجعه نمائید. منشی بخش آقای بیک زاده بعد از گرفتن برگه بستری روز عمل شما را با هماهنگی خود شما تعیین خواهند کرد و شماره تماس شما را خواهند گرفت . در صورت بروز هر تغییری در تاریخ عمل ، تغییرات به صورت تلفنی به اطلاع شما خواهد رسید .